Zespół Szkół w Przyborowie

Uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnej akcji ,,Cała Polska maluje Giga laurkę dla Strażników Lasów", której koordynatorem w naszej szkole była pani Małgorzata Matelska. Tymi pięknymi pracami NASI uczniowie podziękowali Strażnikom i Leśnikom za to, że chronią nasze pasy przed pożarami. Wszystkie prace trafiły na multimedialną wystawę, która dotarła do wszystkich Strażaków i Leśniczych z całej Polski. W piątek 27.05 Zespół Edukacyjny w Przyborowie odwiedzą Organizatorzy akcji ,,Giga Laurka”, którzy wybrali naszą szkołę spośród wielu w województwie ,biorących udział w akcji do wręczenia dyplomów i nagród. Naszych uczniów czeka w piątek wielka niespodzianka, oprócz otrzymania dyplomów,  będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć Giga Laurkę oraz odszukać na niej swoją pracę, wezmą udział w lekcji edukacyjnej  ,,Pożary lasów”, oraz pomalują samochód Sharan farbami, zamieniając go w ,,Leśny buś”.