Zespół Szkół w Przyborowie

             30.09. w Zielonej Górze na stadionie przy ul. Sulechowskiej odbyło się przekazanie sprzętu sportowego szkołom z małych miejscowości i wsi województwa lubuskiego, które wzięły udział w programie Lekkoatletyka dla każdego. Dyrektor szkoły w obecności wicewojewody Roberta Palucha, wiceprezesa LZLA Andrzeja Szczęsnego oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego odebrał sprzęt sportowy niezbędny do realizacji projektu „Lekkoatletyka dla każdego”. Program Lekkoatletyka dla każdego powstał z potrzeby popularyzacji lekkiej atletyki jako sportu pierwszego kontaktu wśród dzieci i młodzieży. Młodych lekkoatletów prowadzą wykwalifikowani trenerzy współpracujący z metodykami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki,  a spośród tysięcy dzieci biorących udział w programie Lekkoatletyka dla każdego – wyłonią się najzdolniejsi.