Zespół Szkół w Przyborowie
Uczniowie Zespołu Szkół w Przyborowie godnie reprezentowali Gminę Nowa Sól na powiatowych turniejach koszykówki i minikoszykówki w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywkach dzieci szkolnych (2005 i młodsi) zajęliśmy IV miejsce - dziewczyny oraz IV miejsce - chłopcy. Natomiast w rozgrywkach młodzieży szkolnej (2002-2005 kl. VII) zajęliśmy IV miejsce - dziewczyny oraz V miejsce - chłopcy.
Składy naszych drużyn.
Minikoszykówka dziewcząt (2005 i młodsi): Kołpaczek Kinga, Paluch Amelia, Sandak Julia, Smaza Aleksandra, Szeląg Nikola, Matarewicz Klaudia, Wróbel Maja, Borowiecka Oliwia, Janik Emila, Bielawna Gabriela.
Minikoszykówka chłopców (2005 i młodsi): Bronecki Damian, Getz Grzegorz, Nadolny Wojciech, Omachel Aleksander, Bratuś Hubert, Korczak Michał, Kołpaczek Bartosz, Zuterek Michał, Janecki Kacper, Wilk Kamil.
Koszykówka dziewcząt (2002-2005 kl. VII): Janik Julia, Kacianowska Monika, Czerniak Wiktoria, Złotkowska Małgorzata, Bratus Magdalena, Kawiak Vanessa, Rodziewicz Nikola, Sołtruk Eliza, Wolna Brygida, Kroczak Zuzanna.
Koszykówka chłopców (2002-2005 kl. VII): Słobodzian Łukasz, Prymakowski Grzegorz, Górny Patryk, Osiecki Damian, Andrzejewski Arkadiusz, Huczko Patryk, Majewski Kacper, Pietrzak Maciej, Zuterek Michał, Tołwiński Hubert.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://zsprzyborow.pl/images/koszykowka2018