Zespół Szkół w Przyborowie

27 września w Zespole Edukacyjnym w Przyborowie po raz pierwszy uroczyście obchodzono Dzień Patrona Szkoły – Józefa Młynarczyka. Na uroczystość przybyli: Józef Młynarczyk z kolegami piłkarzami Widzewa Łódz – Wiesławem Wragą i Andrzejem Gręboszem, zaproszeni goście, rodzice, uczniowie szkoły.

Po oficjalnym powitaniu gości przez dyrektora szkoły – pana Sylwestra Buczyńskiego – głos zabrali uczniowie, którzy zaprezentowali część artystyczną przybliżającą społeczności lokalnej sylwetkę i sukcesy patrona szkoły. Nie obyło się bez wzruszeń, kiedy to zgromadzeni wysłuchali przygotowanego przez uczniów szkoły wywiadu pod tytułem „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Następnie rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Lubięcina i Przyborowa. Rozgrzewkę przed meczem przeprowadzili piłkarze Widzewa Łódź.

Dzień Patrona został przygotowany przy współpracy klubu sportowego Pogoń – Przyborów, Stowarzyszenia – Lepszy Start oraz koła strzeleckiego.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji Dnia Patrona Szkoły wójt Gminy Nowa Sól – pani Izabeli Bojko i prezesowi klubu sportowego Pogoń Przyborów – panu Jarosławowi Bawłowiczowi oraz członkom stowarzyszenia Lepszy Start.

  • IMGP0743
  • IMGP0744
  • IMGP0747
  • IMGP0749
  • IMGP0769
  • IMGP0776
  • IMGP0796